Сторінка оголошень

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що всі ми маємо працювати заради наших дітей. Робота кожного наразі надзвичайно важливо. 

Для всіх маленьких наших вихованців та повного охоплення освітнім процесом навіть поза межами закладу  до вашої  уваги функціонує створена сторінка  дистанційної освіти закладу.  

Крім того, на сайті МОН у вільному доступі доступні зібрані матеріали, за допомогою яких педагоги підготуються до роботи, організують освітній процес у нових – «Сучасне навчання під крилами захисту».

Щодня педагоги закладу звітують про проведену роботу. Докладніше  за посиланням на сторінку Facebook https://www.facebook.com/groups/884046719662598

та

ТЕЛЕГРАМКАНАЛИ:
ДНЗ 51 “Колосок “ранній вікЦікава інформація для малят та батьків
https://t.me/dnzkolosok
Телеграм-канал для малят молодшого дошкільного віку (4-й рік життя) https://t.me/+T_Y2HZ5YcspiMWIy
Телеграм- канал для малят середнього дошкільного віку 5-го року життя : https://t.me/doskilnata
Телеграм канал для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя):
https://t.me/+ZMJpVMToIDJkMmJi

https://www.facebook.com/groups/884046719662598
“Колоскова родина”
ТЕЛЕГРАМКАНАЛИ:
ДНЗ 51 “Колосок “ранній вікЦікава інформація для малят та батьків
https://t.me/dnzkolosok
Телеграм-канал для малят молодшого дошкільного віку (4-й рік життя) https://t.me/+T_Y2HZ5YcspiMWIy
Телеграм- канал для малят середнього дошкільного віку 5-го року життя : https://t.me/doskilnata
Телеграм канал для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя):
https://t.me/+ZMJpVMToIDJkMmJi


Банк інтерактивних ігор

https://learningapps.org/1867732 «Пожежна безпека»

https://learningapps.org/2989008 «Вчимо назви пальців»

https://learningapps.org/3163860 «Правила поведінки в лісі»

https://learningapps.org/5112319 «Звуки навколо» 

https://learningapps.org/13484796 «Погода по світлинах» 

https://learningapps.org/3183041 «Звірята та їх малята» 

https://learningapps.org/7975963 «Небезпечне сміття»

https://learningapps.org/22368104 «Збери макулатуру»

https://learningapps.org/8974070 «Перелітні птахи і осілі»

https://learningapps.org/9386814 «З чого складається суп?https://learningapps.org/3187496 «Свійські та дикі тварини»https://learningapps.org/1485500 «Хто що їсть?»

https://learningapps.org/7443240 «хто найлегший?» https://learningapps.org/6335032 «Телефон від минулого до сьогодення» до розділу «екопростір дитини: предметний світ»

https://learningapps.org/1614501 «Відгадай загадку»

https://learningapps.org/2055465 «Як треба економити воду»

https://learningapps.org/1407132 «Знайди маму»

https://learningapps.org/1245704 «Птахи навесні» для старшого дошкільного віку

https://learningapps.org/1869988 «Що росте в саду, а що в городі?»

https://learningapps.org/3182738 «Що буває навесні?»

Телеграм-канал для педагогів закладу

Щороку, навеснідіти і працівники нашого закладудолучаються до акції

«ПОСАДИ ДЕРЕВО І КВІТКУ»,

в рамках марафону ” Творимо планету власноруч”

під час якої висаджують дерева, квіти з метою збереження природи рідного краю, привернення уваги до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму.

Традицією стало і висаджування дерева нашими випускниками.  У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя. Східні мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево – рік щастя.

 Отож, АКЦІЮ РОЗПОЧАТО! 

Наразі, найкращий спосіб долучитися до акції – посадити дерево та квітку всією сім’єю, родиною чи з друзями, оскільки війна внесла свої корективи, що унеможливлює провести її у дитячому садку.
 Своїми враженнями від подиху весни пропонуємо поділитися приєднатись до еко-флешмобу #ПОСАДИ_СВОЄ_ДЕРЕВО_ЧИ_КВІТКУ,який триватиме з 20.04.2022 по 29.04.2022 року

 Пам’ятайте, що тільки ваше добро збереже чарівний світ природи, а, отже, і життя на Землі! Нехай ним буде сповнене серце кожного з вас! Творіть добро скрізь і завжди!


З 1 по 30 листопада 2021 року в Україні проводиться масштабна інформаційна кампанія „Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Мінцифри ,,Дія. Цифрова освіта”. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.

Ознайомитися з платформами ,,Дія. Цифрова освіта” Ви можете за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/ , а також зареєструватися на цих платформах. Тут можна переглянути низку освітніх серіалів та скласти Цифрпрограм (національний тест на цифрову грамотність).

Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів) з можливістю зареєструватися на даних платформах.

Рекомендовані освітні серіали:

Корисні поради щодо використання цифрових сервісів і рішень 

Навіщо потрібен місяць цифрової грамотності?

– 53% українців не мають базового рівня цифрової грамотності, наприклад, не вміють користуватися електронною поштою, надсилати та отримувати повідомлення онлайн.

– Саме тому Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія.Цифрова освіта оголосили всеукраїнський місяць цифрової грамотності.

Що це таке?
Масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

– Коли? 1-30 листопада 2021 року

– Щоб “прокачати” свої кіберзнання, на сторінці @diia.education в соцмережі Фейсбук щодня протягом місяця можна виконувати певні завдання та поширювати на своїй сторінці.

Шановні батьки!      Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста,пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.         Для вибору найближчого садочку можете скористатися Картою дитсадочків, а також завітати на сайти дошкільних навчальних закладів .       Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму . Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.    При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.         При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі Вашого мікрорайону.         Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Шановні громадяни! При реєстрації дитини до дитячого садочка дотримуйтесь наступних правил:

             Вводити персональні дані можна тільки українською мовою.

        Дані динини повинні відповідати свідоцтву про народження. У разі неправильного запису (фальсифікації) серії та номеру свідоцтва, дати народження Ви не будете зараховані до дитячого садочку.

      В полі «Примітка» можна вводити додаткову інформацію (рік вступу та ін.).

      Перевірте всі дані перед натисненням кнопки “Зареєструвати” – зміна даних після реєстрації власноруч неможлива.

    У разі потреби закладу компенсуючого типу (спеціальний, санаторний, що може бути засвідчено документально) слід обов’язково вказати про це в реєстраційній формі та вибрати в полі ваду фізичного розвитку.

        Ви несете персональну відповідальність за дані, внесені в заявці