Сторінка оголошень

З 1 по 30 листопада 2021 року в Україні проводиться масштабна інформаційна кампанія „Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Мінцифри ,,Дія. Цифрова освіта”. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.

Ознайомитися з платформами ,,Дія. Цифрова освіта” Ви можете за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/ , а також зареєструватися на цих платформах. Тут можна переглянути низку освітніх серіалів та скласти Цифрпрограм (національний тест на цифрову грамотність).

Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів) з можливістю зареєструватися на даних платформах.

Рекомендовані освітні серіали:

Корисні поради щодо використання цифрових сервісів і рішень

Навіщо потрібен місяць цифрової грамотності?

– 53% українців не мають базового рівня цифрової грамотності, наприклад, не вміють користуватися електронною поштою, надсилати та отримувати повідомлення онлайн.

– Саме тому Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія.Цифрова освіта оголосили всеукраїнський місяць цифрової грамотності.

Що це таке?
Масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

– Коли? 1-30 листопада 2021 року

– Щоб “прокачати” свої кіберзнання, на сторінці @diia.education в соцмережі Фейсбук щодня протягом місяця можна виконувати певні завдання та поширювати на своїй сторінці.

Шановні батьки!      Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста,пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.         Для вибору найближчого садочку можете скористатися Картою дитсадочків, а також завітати на сайти дошкільних навчальних закладів .       Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму . Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.    При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.         При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі Вашого мікрорайону.         Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Шановні громадяни! При реєстрації дитини до дитячого садочка дотримуйтесь наступних правил:

Вводити персональні дані можна тільки українською мовою.

Дані динини повинні відповідати свідоцтву про народження. У разі неправильного запису (фальсифікації) серії та номеру свідоцтва, дати народження Ви не будете зараховані до дитячого садочку.

В полі «Примітка» можна вводити додаткову інформацію (рік вступу та ін.).

Перевірте всі дані перед натисненням кнопки “Зареєструвати” – зміна даних після реєстрації власноруч неможлива.

У разі потреби закладу компенсуючого типу (спеціальний, санаторний, що може бути засвідчено документально) слід обов’язково вказати про це в реєстраційній формі та вибрати в полі ваду фізичного розвитку.

Ви несете персональну відповідальність за дані, внесені в заявці