#інформаційний_марафон
#ЗДО_51_Вінниця
#ДНЗ_51
В рамках інформаційного марафону “Дбаємо про фізичне здоров`я та психологічний імунітет” до малят групи № 2 завітав Сніговик на “Зимові забави”.
НОВИЙ РІК НА ПОРІГ- ЧАС КАЗКОВИЙ…
- https://www.facebook.com/100044528212875/videos/1045155329669260 “В пошуках новорічних вогників малята групи № 3 з Валентиною Мельник та Юлією Кучевською.
- https://www.facebook.com/100044528212875/videos/464791381934449 Новий рік з Машею і Ведмедем зустрічали малята групи № 6 з Галиною Берченко та Оксаною Кравець.
- https://www.facebook.com/100044528212875/videos/593359131745593 вихованці групи № 7 з Галиною Мельник та Вікторією Шиховою рятували Діда Мороза від спеки.
Тож і наші малята отримували сьогодні привітання від святого Миколая.
Вихователь старшої групи Донова Л.С. провела Мастер шеф “Вітамінна комора”
![](https://dnz51.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/07/157425987_277849410375997_2398701143178912163_n.jpg)
![](https://dnz51.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/07/157421806_277849577042647_5505665278001039620_n.jpg)
Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті першими сонячними променями – це весна. Разом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантнішої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Одним словом — свято жінок! Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили… Зустрічали Весну та свято Матусь вихованці старшої групи #6 “Веселка” з радісним і святковим настроєм
![](https://dnz51.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/07/156806154_277930977034507_6787748946334788941_n.jpg)
![](https://dnz51.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/07/154852867_277931003701171_6598849942561965592_n.jpg)
![](https://dnz51.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/07/156800772_277930907034514_2755064755804714240_n.jpg)
![](https://dnz51.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/07/156791854_277930937034511_2019047563083246996_n.jpg)
Свято весни і мами у групі #3 “Калинка” дітки зустріли веселими веснянками, таночками, пісеньками та віршиками для рідних матусь. На згадку, про цей день, діти після свята подарували матусям виготовлені власними руками подаруночки.